X
تبلیغات
رایتل
































پاتوق اکسوتیک ها و هاتست ها

وبلاگی پر از آهنگ ها و ویدیو ها و عکسای کره ای

Suzyبیوگرافی

 

Birth name

Bae Soo Ji (배수지)

Also known as

Suzy

Born

October 10, 1994 (age 17)

GwangjuSouth Korea

Origin

South Korea

Genres

K-PopPopDance-popelectropopTeen PopMandopop

Occupations

SingerDancerActressMCModel

Instruments

Vocals, Rap, Piano

Years active

2010–present

Labels

JYP Entertainment (2010–present)



 


چندتا از عکسای Suzy برای مجله ی Ceci




چندتا عکس خوشگل دیگه از Suzy:



نظر یادتون نره


[ پنج‌شنبه 5 دی 1392 ] [ 18:53 ] [ Mitra ] نظرات (0)



      قالب ساز آنلاین